موضوعات

خلق و خوی مردم آلمان

آلمانی زیبا آپ

 

مقدمه

 

در بین  اروپایی ها رفتار و منش مردم آلمان کمی با دیگر مردم جهان فرق دارد! اما این بدان معنا نیست که این حرف تعمیمی به همه ی آلمانی ها و تک به تک آنان باشد اما، در انتها باید بدانید که معمولا آلمانی ها حساس تر و متفاوت تر از دیگر مردم کشورها هستندآلمان با تاریخ طولانی و غنی خود شناخته می شود، تاریخی بیش از ۱۰۰۰ سال که آن را در صدر اندیشه، سیاست و هنر اروپا قرار داده است. این تاریخ فرهنگی را به وجود آورده است که ارزش های غالباً مسیحی را با ادبیات، هنر، فلسفه، منطق، عقل و البته عشق به نوشیدنی و سوسیس ترکیب می کند.

 

وقت شناسی و قانون مداری

 

برای بسیاری از آلمانی ها وقت شناسی در اولویت قرار دارد. برای مثال قطارها و متروهای آلمانی اغلب به موقع حرکت می کنند. مردم آلمان صرف جو و معقول هستند و به حریم شخصی دیگران احترام می گذارند. به طور معمول آنها به ساختار و قوانین جامعه در حد متوسط رو به بالا احترام می گذارند.
آلمانی ها مردمانی سخت کوش و منظم هستند این خصلت اغلب مردمان دنیای متمدن و جهان اول است. بدون سخت کوشی و نظم و ترتیب مگر می شود از خرابه های جنگ جهانی دوم و فقر به این سطح از تکنولوژی و پیشرفت رسید؟ آلمانی ها عمل گرا هستند و برای هر مساله به دنبال راه حل می گردند.همه چیز در المان مطابق برنامه پیش میرود

 

 

اخلاق مردم آلمان را بشناسید | اپ کارگو

چندی از آلمانیها upcargo

 

کدام سیم کارت در ترکیه محبوب تر و پرسرعت تر است؟

 

 

جشن اکتبر

در این جشن از دامن رنگی با کمربند و شلوار چرمی استفاده می‌شود. این درحالی است که بیشتر آلمانی‌ها تمایل زیادی برای شرکت در ‌چنین مراسمی ندارند.

 

 

اهمیت نظافت برای آلمانیها

 

طی یک برسی نشان داده شد که ۸۲ درصد آلمانی‌ها روزانه لباس زیرشان را عوض می‌کنند، ۹۶ درصدشان دست‌کم سه روز یک بار دوش می‌گیرند یا در وان استحمام می‌کنند.

یک تغییر بزرگ هم که در میان آلمانی‌‌ها اتفاق افتاده حذف موهای زائد بدن است. ۷۱ درصد جوانان میان ۱۸ تا ۲۴ سال موهای زائدشان را اصلاح می‌کنند.

آلمانی ها مردمانی سخت کوش و منظم هستند؛ این خصلت اغلب مردمان دنیای متمدن و جهان اول است. بدون سخت کوشی و نظم و ترتیب مگر می شود از خرابه های جنگ جهانی دوم و فقر به این سطح از تکنولوژی و پیشرفت رسید؟ آلمانی ها عملگرا هستند و برای هر مساله به دنبال راه حل می گردند

 

عجیب ولی واقعی از آلمانی ها

ظرف را در آب گرم با چند قطره مایع ظرف شویی، می‌شویند و سپس در آب سرد فرو می‌کنند و در آخر با دستمالی آن را خشک می‌کند. برخی حتی ظرف را در آب سرد هم فرو نمی‌کنند و با همان کف مایع ظرف شویی خشک می‌کنند. ظرف‌ها در زیر آب روان گرفته نمی‌شوند.

در آلمان تنوع گیج‌کننده و عجیبی در پخت نان وجود دارد. در این کشور بیش از هزار نوع نان پخته می‌شود.

 

در آلمان وقتی که عده‌ ای در رستوران نشسته ‌اند و تازه واردی به جمعشان اضافه می شود، هیچ کس از جای خود بلند نمی ‌شود

چیزی به نام روبوسی کردن در بین آلمانی ها اصلا رواج ندارد و آن ها مگر این که از اقوام درجه یک هم باشند

در رستوران، اداره، کتابخانه و هنگام غذاخوردن. آن‌ها در هر جا که باشند در صورت نیاز و حتی با صدای بلند دماغ‌شان را پاک می‌کنند. بسیاری از ایرانی‌هایی که حتی سال‌هاست در آلمان‌زندگی می‌کنند، هنوز با این موضوع مشکل دارند.

 

 

فرهنگ دوستیابی آلمانی ها

 

بیش از نیمی از آلمانی‌ها دست کم شش سال است برای کارفرمای ثابتی کار می‌کنند و حدود ده درصد آن‌ها رئیس‌شان را در فهرست دوست‌های فیسبوکی‌شان دارند.در آلمان مردم با خارجی هایی که از قاره های دیگر جهان وارد کشورشان شده است دوست می شوند اما با همه ی اینها واقعیت این است که از نظر آلمانی ها، بهترین کشور دنیا هستند.آنها در این ارتباط هم مانند انگلیسی ها از کنایه و دوپهلو بودن شوخی ها در برابر دوستانشان لذت می برند.آلمانی‌ها ترجیح می‌دهند با اعضای خانواده و دوستانشان در جمع‌های خصوصی جشن بگیرند

 

 

آلمانیها از چه چیزی میترسند

آلمانی‌ها امروز بیش از جنگ و حوادث طبیعی از مصیبت‌هایی که زندگی شخصی‌شان را تحت تاثیر قرار می‌دهد وحشت دارند. این بدان معناست که سه چهارم آن‌ها وحشت دارند اتفاقی برای اعضای خانواده‌شان بیفتد.
۶۵ درصد آنها از سرطان و ۴۲ درصد از مرگ می‌ترسند. همچنین ۶۰ درصد هراس از این دارند که یک سانحه شدید برایشان اتفاق بیفتد.

 

 

 

 

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *