موضوعات

بهترین شهرهای کانادا برای زندگی

ارز قانونی فرانسه

 

مقدمه

کانادا کشوری بزرگ است و برای هر سبک زندگی چیزهای زیادی برای ارائه دارد. خوشبختانه، بیشتر شهرهای کانادا امکانات بسیار خوبی را برای یک زندگی باکیفیت فراهم می‌کنند.کانادا یکی از محبوب‌ترین کشورها برای مهاجرت است و مردم پس از وقایع مهمی که در کشورشان رخ می‌دهد (فقر، جنگ یا تبعیض) اغلب به این کشور مهاجرت می‌کنند. به عنوان مثال، پس از انتخابات عمومی 2019 انگلیس، جستجوی آنلاین مردم در گوگل با عنوان «مهاجرت به کانادا» 49 برابر بیشتر شد. همچنین، گرانی سرسام آور و ابهام دربارۀ آینده، ایرانیان بسیاری را به ویژه در 20 سال اخیر به مهاجرت وا داشته است.مردمی مهربان، شهرهایی پیشرفته و زیبا و مناظر طبیعی متنوع و فوق‌العاده، از کوهستان های پر برف ‌و‌یخ یوکان، سواحل شرقی و کوهستان‌ های کلگری گرفته تا جنگل ‌های بارانی ونکوور. بهترین فرصت برای بازدید از شهرهای کانادا نوروز است.

 

استان و ناحیه کانادا

 

کانادا به ۱۰ استان و ۳ ناحیه یا قلمرو تقسیم شده‌است.

 

 

رییس جمهور کانادا

حکومت کانادا یک دموکراسی پارلمانی فدرال و یک پادشاهی مشروطه است که در حال حاضر ملکه الیزابت دوم رئیس کشور است.پایتخت سیاسی کانادا شهر اتاوا است، محلی که در آن مجلس فدرال کشور و خانهٔ فرماندار کل قرار دارد

آب و هوای کانادا

کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد. آب و هوای آن سرد و در بیشتر نقاط قطبی است. البته آب و هوا در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور در آن قرار دارد، معتدل است. آبشار نیاگارا، پهناورترین آبشار جهان هم در مرز این کشور با ایالات متحده قرار دارد.

 

معرفی شهر های کانادا

آپ کارگو و کانادا

آلبرتا

نُه شهرک در آلبرتا وجود دارد که شرایط لازم برای شهر بودن را دارند اما همچنان در گروه شهرک‌ها مانده‌اند.

 

تاثیر آهنگ بر مغز

 

 

ونکوور

ونکوور یکی از شهرهای منتخب افراد برای مهاجرت به شمار می ‌رود و اگر یک بار به این شهر سفر کنید ، متوجه دلیل چنین انتخابی خواهید شد و همچنین سیستم آموزشی ، درمانی ، سازماندهی خوب ، کیفیت بالای خدمات ، زیبایی طبیعی و تمیزی این شهر نیز از دلایل برای انتخاب این شهر است؛ وقتی در ونکوور هستید احتمالا تعجب خواهید کرد که زمانی که در محیط شهری قرار دارید چطور ممکن دو دقیقه بعد خودتان را در مسیرهای پیاده ‌روی کوهستانی زیبا و لذت بخش می ‌بینید؛ ونکوور کانادا شهری است که با تاریخ ، غذای خوب ژاپنی ، موسیقی‌ های فوق‌ العاده ، طبیعتی زیبا و مهم تر از همه کیفیت بالای زندگی به بلوغ رسیده است.به طور کلی ونکوور آب و هوایی تقریبا معتدل دارد ولی به خاطر تابستان ‌های شگفت‌ انگیزش در کانادا مشهور است اما بیشتر به خاطر بارش باران شناخته شده است ، از ماه مه تا سپتامبر هوا خشک و سنگین می‌ شود اما از اکتبر تا آوریل آسمان خاکستری و نم نم بی پایان باران شروع می‌ شود ، با این وجود بارش باران انقدر نیست که در طول سفرتان در این فصل نیاز به گرفتن چتر بالای سرتان داشته باشید.

 

 

 

Quebecکبک

 

در کبک، مردم اغلب به زبان فرانسه صحبت می‌کنند و زبان رسمی نیز فرانسه است. کبک بزرگ‌ترین ایالت در کانادا است. کبک ۷٬۶۶۹٬۱۰۰ نفر جمعیت دارد. در کبک 80 درصد از مردم، مسیحی کاتولیک هستند و 3 درصد از جمعیت را هم مسلمانان تشکیل می‌دهند. هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان برای ادامه تحصیل در کبک اقدام می‌کنند. ایالت کبک به دلیل برخورداری از شرایط آسان‌تر در اعطای اقامت کانادا، به یک ایالت جذاب برای مهاجرین تبدیل شده است.

 

 

 

ونکور

بیشتر مهاجرین آسیایی، از بین شهرهای کانادا، ونکوور را برای زندگی انتخاب می‌کنند به این دلیل که بعد از ویکتوریا، ونکوور بهترین شهر کانادا از لحاظ آب و هوایی محسوب می‌شود و مردم آسیا که اکثرا به سرمای شدید عادت ندارند راحت‌تر می‌توانند خود را با آب و هوای ونکوور سازگار کنند.آگوست گرم‌ترین ماه سال و ژانویه سردترین ماه در ونکوور است. مرطوب‌ترین ماه سال نیز با داشتن 200 میلی‌متر بارندگی، ماه نوامبر میباشد

 

 

تهیه و جمع آوری :سمیه احمدی از تیم نویسندگان آپ کارگو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شهر ای کانادا

معرفی کانادا

بهترین شهر کانادا

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *