موضوعات

بهترین تفریحات

آپ کارگو شادی

 

اسکی روی کوه آتشفشان

 جالب است که بدانید اکثر کسانی که اهل ماجراجویی هستند، آرزوی تجربه اسکی روی آتشفشان را دارند.گرچه اسکی روی یک کوه آتشفشانی فعال واقعا کار هر کسی نیست، اما به جرئت می توان از آن به عنوان یکی از هیجان انگیزترین تفریحات دنیا یاد کرد

 

 

موزه باستان شناسی از تفریحات آنتالیا

 

هیچ‌وقت به این فکر نکنید که با بهانه‌های مختلف مثل خشکی فضای موزه یا خسته‌کننده بودن آن، سراغ بازدید از موزه باستان شناسی آنتالیا نروید. این موزه هر آنچه را از عصر سنگ تابه‌حال بوده، به نمایش می‌گذارد.

 

 

پارک ویالند

 

بزرگترین ویژگی این پارک، ترکیب آن با مرکز خرید است. ده ­ها واحد تفریحی مناسب جهت تفریح در استانبول برای هر سنی و هر سلیقه ­ای وجود دارد. تمام این واحدها به گونه ­ای طراحی شده ­اند که شهروندان با نقص جسمانی هم بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. علاوه بر منطقه تفریحی، یک مرکز خرید 110 هزار مترمربعی در این مکان وجود دارد.

 

انواع تفریح در ایران | فهرست بهترین سرگرمی‌های هیجان‌انگیز و کم هزینه |  upcargo

تفریح و شادی آپ کارگو

پرش در استخر شیطان

«استخر شیطان» بخشی در بالاترین قسمت آبشار است که در فصل های خشک، به اندازه کافی کم عمق و آرام هست که انسان ها بتوانند در آن شیرجه بزنند. افرادی که درون این گودال شیرجه می زنند، با دیوارهای سنگی پنهان زیر سطح آب در لبه آبشار نگه داشته می شوند. به این ترتیب می توانید با ترس در لبه آبشار بنشینید و مناظر زیر پا را مشاهده کنید.

 

مرکز تفریحی پارک موی

پارک موی که درهای دنیای کاملا متفاوتی را برای کودکان 4 تا 10 ساله باز می­کند، در طبقه فوقانی قرار گرفته و فعالیت­های سرگرم کننده متنوعی را برای کودکان فراهم کرده است. همچنین جهانی پر از آدرنالین را می ­یابید که قلب بزرگسالان را به تپش در می آورد

 

با 5کشور خوش آب و هوا آشنا شوید

 

 

تماشای کوسه از نزدیک

 

در هیجان انگیز بودن این کار شکی نیست  کوسه های سفید ابهت بسیاری دارند و دیدن آنها از نزدیک باعث ترس و هیجان می شود. مجریان این تفریح در مکان هایی همچون آفریقای جنوبی و استرالیا، برای جذب کوسه سفید، سطلی از دل و روده خون آلود ماهی ها را درون آب می ریزند. اما این کار باعث افزایش احتمال حمله کوسه به انسان ها می شود. بنابراین، بهتر است از طریق موسساتی به این تفریح ترسناک بروید که برای جذب کوسه از لرزه های صوتی استفاده می کنند.

 

 

تهیه و جمع آوری:سمیه احمدی از تیم نویسندگان آپ کارگو

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *