موضوعات

ارایشگری در ترکیه

ارایشگاه مردانه زنامه

مقدمه

 

 

همان طوری که میدانید قسمتی از ترکیه  در اروپا می باشد، روزانه تکنولوژی های بروز وارد این کشور می شوند. از اصلی ترین محصولات ترکیه محصولات کشاورزی است. این کشور سال های 2005 و 2006 توانست جایگاه هفتم را در اقتصاد جهانی به خود اختصاص دهد. در این سال ها کمتر آمار بیکاری راه به خود اختصاص داده بود. همراه با رشد بخش های دولتی، بخش ها خصوصی نیز در حال رشد و رقابت هستند.همچنین شهر استانبول یکی از شهرهای بسیار شلوغ در ترکیه می‌باشد که با اقامت کردن در این شهر زیبا می‌توانید ماهیانه درآمد بسیار خوبی را از شغل آرایشگری کسب نمایید.شما میتوانید از طریق آشنا و بستگان خود و یا واسطه های ما در این کشور کارفرمای مد نظرتان را پیدا کنید و برای ویزای مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری درخواست دهید.آرایشگری یک حرفه‌ی تخصصی می‌باشد، بیش از مدرک شما نیاز به تخصص و مهارت کافی در این زمینه دارید.

 

 

 

 

 

پیدا کردن محل کار آرایشگاه

 

شما مى توانید با پیداکردن سایت هاى کاریابى و فعالیت کار فرمایان در این زمینه، کار در خواست کار کنید.اگر موافقیت اعلام شود، شما مى توانید محل کار و کارفرماى خود را گزارش دهید. و از طریق کارفرما اقدام به دریافت اجازه کار در ترکیه نمایید. بعد از یک سال (معمولا اجازه کار یک ساله داده مى شود) براى تمدید دوباره آن اقدام کنید. که اگر مدارکتان تکمیل باشد و هیچ گونه مشکلى و جرایمى نداشته باشید، اقامت یک یا دو ساله به شما داده خواهد شد. و در صورت تمدید ۵ سال مداوم می توانید شهروند ترکیه شوید.

 

 

کافرما آرایشگاه

بعد از یافتن یک کار فرمای مناسب باید وی برای شما یک دعوت نامه ارسال کند تا بتوانید ویزای کاری ترکیه را دریافت کنید. این راه سریع ترین روش ممکن برای دریافت ویزای کاری ترکیه می باشد.

 

 

دوره آرایشگری در ترکیه - آرایشگاه در ترکیه - دوره آموزش آرایشگری - آموزش  شینیون در ترکیه upcargo -

شغل پردرامد ارایشگری در ترکیه

نقش زبان در کار

شما باید به زبان ترکى یا انگلیسى تسلط کامل داشته باشید. در این صورت مى توانید فعالیت خود را در زمینه آرایشگرى در ترکیه با درآمد بالا شروع کنید.

 

 

طرز تهیه قهوه ترک

توجه به سر و ضع برای مردم ترکیه

آرایشگری در ترکیه برای مردم از اهمیت زیادی برخوردار است و بنابراین می توان گفت درآمد آن نیز بسیار بالاست. البته در صورتی که تخصص و مهارت لازم را در این زمینه داشته باشید. به عنوان مثال یک آرایشگاه حرفه ای در ترکیه برای خدماتی از جمله سشوار و براشینگ مو 20 الی 55 لیر، اصلاح صورت و ابرو 40 الی 100 لیر، شینیون مو 100 الی 250 لیر، کوتاهی مو 100 الی 300 لیر، مانیکور ناخن40 الی 150 لیر و … درآمد دارد.

 

 

 

 

 

وب سایتهای معروف ترکیه ای کاریابی

www.cvyolla.com
www.kariyer.com
www.eleman.net
www.sahebindan.com

 

 

 

مدرک مورد نیاز برای استارت کار ارایشگری ارائه مدرک آرایشگری و تحصیلی

 

گواهی نداشتن سوء پیشینه
مدرک زبان ترکی و یا انگلیسی
آدرس محل اقامت و یا سند اجاره یا خرید ملک
کپی و اصل شناسنامه و پاسپورت
مدارک لازم برای نشان دادن تمکن مالی مناسب

 

5 سال کار در ترکیه

اگر به مدت ۵سال در کشور ترکیه فعالیت کاری قانونی با اجازه کار داشته باشید، مى توانید برای شهروندی این کشور اقدام نمایید.

 

 

تهیه و جمع آوری:سمیه احمدی از تیم نویسندگان آپ کارگو

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *